25.05.2017 admin

10 причин, навіщо потрібна весільна дозйомка.

Весільна дозйомка в Підгорецькому замку, львівська область.

В принципі, її може і не бути. Але якщо на неї виділити окремий час та додатковий бюджет то весільне кіно вийде набагато колоритніше та емоційніше.
І ось чому….

1 ЧАС. Під час весільного дня не завжди вистачає часу просто щось зняти, не кажучи про щось справді гарне. На дозйомці є багато часу для відеозйомки.

2 ЛОКАЦІЯ. Оскільки є брак часу відповідно і не побуваєш там, де хочеш. А хочеться щось таке унікальне та красиве. А до нього їхати пів години, а часом і пів дня. Тому весільна дозйомка якраз в таких випадках і потрібна.

3 КЛІП. Коли часу вдосталь можна зняти не поспішаючи. Кадри виходять більш обдумані та виважені. Весілля завжди проходить в напруженому ритмі і треба встигнути у визначений час набрати якомога більше гарних кадрів. Весільний кліп поповнюється ефектними кадрами саме на дозйомці.

4 КОСТЮМ. Не завжди весільний костюм пасує на весільній дозйомці. Часом, можна одягнути і буденний одяг або ж якийсь особливий. Такі кадри доповнюють весільний фільм і вносять свій шарм.

5 РІЗНОМАНІТНІСТЬ. Весільний фільм зазвичай складається з кадрів весільного дня. А кадри з нетипових місць зроблять весільне відео унікальним і насиченим.

Весільна дозйомка, рівненська область. Дубак конкретний )))

6 ПОДОРОЖ. Гарний привід зробити пригодницьку подорож у місце де ви ніколи не були, а дуже хотіли б побувати. Весільна подорож з коханою людиною — це те, що зближує. Якщо дозйомка відбувається десь далеко від дому — запросіть відеографа з собою. Він зафільмує усі цікаві моменти вашої подорожі які увійдуть у весільний фільм і стануть його родзинкою.

7 ОБРАЗ. Ви можете створити собі особливий образ, який підкреслить ваш характер. За допомогою декорацій можна зробити дуже цікаву локацію, що під час весільного дня не можна за браком часу.

8 ЕМОЦІЇ. Кліповий (художній, авторський), який пропонує студія «Save Memories» має в собі дуже емоційні моменти для яких вкрай необхідно зняти емоційні кадри. На весіллі дуже часто молоді вельми заклопотані. А довга відсутність на весіллі змушує рідних їм телефонувати, і молоді відволікаються, підганяють відеографа та фотографа, нервують, починають думати не про те…. І це все впливає на всіх і дуже важко досягнути цих емоційних кадрів. Звичайно, ми стараємось всіма силами. Але дозйомка дозволяє зняти ці кадри набагато якісніше. Повірте.

9 ІНТЕРВ’Ю. Часом весільний день такий напружений і стислий, що навіть не вистачає часу, щоб зняти якесь банальне інтерв’ю з молодими. Звичайно під час дозйомки часу вдосталь і можна гарно поспілкуватись.

10 ПОГОДА. Банально, на весіллі, може не бути погоди і усі художні кадри, які ви запланували перетворюють в незаплановані. Вони можуть вдатись, а можуть і ні. Перед дозйомкою ми слідкуємо за погодою і починаємо зйомку в ту погоду, яка нам підходить.

Ну і саме головне це спогади. Через років 20, передивлюючись весільне кіно, ви будете згадувати і ці моменти вашого, вже сімейного, життя.
— А пам’ятаєш, як ми поїхали на дозйомку і заблукали в лісі?! )))
Студія «Save Memories» допоможе вам підібрати потрібну локацію, і збереже ваші спогади назавжди.

Залишити відповідь